Nápady jak využít kartonové krabice po stěhování

  • Jan Tlustý
  • Hračky

Pořídili jste na stěhování spoustu krabic na stěhování, protože jsou to nejlepší na organizaci a ochranu nábytku? Nevyhazujte je a nechte se inspirovat tímto článek s nápady na využití každé kartonové krabice co doma máte.

Hračky pro děti i zvířata

Karton je skvělý v tom, že je dostatečně pevný na tvoření malých domečků a struktur, ale dost měkký na to, že se nikomu nic nestane, když na kartonový domek spadne. Nejlepší na tom je, že kdyby náhodou kousek snědli, nic se nestane.

Domečky a prolézačky pro zvířata, hrady a stany pro děti. - Pro děti doporučujeme do tvorby děti zapojit a společně hrad vymalovat.

Zero waste desky

Karton se dá využít jako desky na doma vyrobené sešity:
Pokud máte z jedné strany popsané a potištěné papíry A4, přeložte je popsanou stranou k sobě a udělejte díry na sešití sešitu na straně, kde jsou přiložené konce. Takto získáte uzavřenou silnější nepopsanou stránku velikosti A5.

Takto pokračujte dokud budete mít co skládat a o stejné velikosti vystřihněte z kartonu dvě desky. Nakonec můžete spojit desky s dírami se stránkami buď stuhou, provázkem, nebo dvěmi kovovými kroužky na klíče.

Pošlete je zpátky


Můžete použité krabice věnovat někomu, kdo je bude potřebovat, nebo je prodejte do specializované prodejny, kde můžou lidé využít vámi použité krabice na další věci.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright © 2022 - created by Joomla4