Inteligentná plastelína je ideálna záchrana do kancelárie

  • Jan Tlustý
  • Zábava

Určite poznáte tie dlhé chvíle v práci alebo v škole, kedy už vám ide zo všetkej tej práce hlava okolo, strácate nervy a snažíte sa len poslednými silami udržať pozornosť. Je tu však jednoduché riešenie, ktoré vám pomôže sa počas učenia i pri práci lepšie sústrediť, pomôže vám od stresu a napätia a zaručí vám zábavu vo voľných chvíľach. Poďme si predstaviť, ako funguje a na čo všetko sa dá využiť inteligentná plastelína.

Číst dál: Inteligentná plastelína je ideálna záchrana do kancelárie

Jak zabavit děti doma během karantény nebo špatného počasí?

  • Jan Tlustý
  • Zábava

Docházejí vám nápady, co dělat doma s dětmi během karantény? Nebo je venku prostě špatné počasí? Připravili jsme pro vás hned několik tipů, které můžete vyzkoušet. Zvolíte zábavnější variantu, vrátíte se s dcerou zpátky do svého dětství v podobě hry na princezny se svítící sukýnkou nebo se necháte unést čarovnou světelnou show?

Číst dál: Jak zabavit děti doma během karantény nebo špatného počasí?

Plastikové modely rozvíjí kreativitu dětí

  • Jan Tlustý
  • Zábava

plastikové modely

Pokud přemýšlíte, jaké hračky pořídit pro rozvoj kreativity, není nic jednoduššího než sáhnout po plastikových modelech. Samozřejmě plastikové modely nejsou vhodné pro malé ratolesti, doporučují se spíše až od pěti let. Věděli jste například to, že plastikové modelářství je samostatný obor? Zabývá se stavbou statických modelů z plastických hmot, jak uvádí definice.

Číst dál: Plastikové modely rozvíjí kreativitu dětí

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright © 2022 - created by Joomla4