Dětské náušnice: Jak vybrat první náušničky pro princeznu?

dětské náušnice bílé zlato

Spousta maminek řeší otázku, jaké vybrat první náušnice pro holčičku. První šperk pro vaši milovanou princeznu byste měli vybírat nejen podle vzhledu. Věděli jste, že existuje hned několik druhů šperků? Odlišnosti jsou nejen ve vzhledu, ale také v použitém kovu. V posledních letech se oblibě těší především dětské náušnice bílé zlato, neboť bílé zlato na první pohled vypadá jako stříbro, ale přitom má vlastnosti jako zlato. Jedná se o jakýsi kompromis.

Záleží prvně na tom, zda plánujete ucho vaší princezny propichovat, nebo nastřelovat. Při propíchnutí si můžete zvolit takové náušnice, které už potom v uchu zůstanou, zatímco při prostřelení je nezbytné nejprve ponechat v uších holčičky náušnice z chirurgické oceli, které se dávají do nastřelovací pistole. Po několika týdnech, až se uši zahojí, je možné vyměnit je za náušnice, které vyberete dle vašeho gusta.

Jaký vybrat materiál?

Zapomeňte na bižuterii, která by mohla způsobit nepěknou alergickou reakci. Sáhněte spíše po chirurgické oceli, zlatu či stříbru, protože se jedná o materiály, jež nezpůsobují tak časté alergické reakce.

Jaký typ zapínání zvolit?

Dále by vás měl zajímat typ zapínání. Jsou k dostání pecky na šroubek, s motýlkem, na klapku, na brizuru, visací háček či kroužky. Ceny se podle toho různí. Stejně tak některé jsou zdobené i kamínky, jiné jsou zase čistě jen z daného kovu. Oblibě se těší třeba srdíčka a kytičky, ale některé maminky upřednostňují klasiku v podobě slzy s kamínkem uprostřed.

Internetový obchod, který nabízí dětské náušnice z bílého zlata za přijatelné ceny, je zlatnictvismaragd.cz, kde najdete kompletní nabídku nejen dětských náušnic. Klidně můžete přihodit nějaký šperk i pro sebe.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright © 2022 - created by Joomla4