Dětské sedací vaky vybírejte nejen podle designu

Současný hitem dětských pokojů jsou dětské sedací vaky. Jakmile se podíváte na nabídku trhu, doslova vás uchvátí, jaké obrovské množství sedacích vaků existuje. Bohužel, ne všechny nabízené produkty vyhovují svou kvalitou, a proto byste neměli kupovat hned první model, na který narazíte v reklamě. Zaměřte se také na jeho výplň, protože právě od ní se odvíjí také jeho celková životnost.

Občas může být krása pomíjivá. Stejně jako u lásky, tak i u sedacích vaků platí pravidlo, že důležité je to, co se nachází uvnitř. Uvnitř by se měly nacházet polystyrenové kuličky EPS. Obrovským obloukem se vyhněte polystyrenové drti, která se velice rychle opotřebuje, a tím pádem potom sedací vak nenabízí takové pohodlí jako na začátku.

Náplň sedacích vaků je alfou a omegou

Polystyrenová drť se poměrně rychle slehne, navíc není zrovna pro zdraví ideální, protože se z ní velice práší. Spíše se zaměřte na dětské sedací vaky, jejichž jádro tvoří tvrzené polystyrenové kuličky do vaků EPS. U nich hraje hlavní roli velikost kuliček, přičemž obecně platí, že čím jsou kuličky větší, tím lepší pohodlí nabízejí. Sedací vaky disponují otvorem, a tak je možné kuličky průběžně doplňovat v případě potřeby.

Dětské sedací vaky mají dobré ortopedické vlastnosti

Sedací vaky jsou chválené nejen svým moderním a neotřelým vzhledem, ale i pro své vynikající ortopedické vlastnosti. Pokud je dítě z nějakého důvodu dlouhodobě připoutáno na lůžko, je možné ho dávat i na sedací vak, protože na něm se netvoří žádné proleženiny.

Při výběru byste se neměli rozhodovat cenou, protože levné alternativy nejsou kvalitní a brzy byste jejich náplň museli měnit. Spíše se zaměřte na české výrobce, jako je například WEGETT. V jeho produktového portofliu najdete dětskou kolekci sedacích vaků a pytlů s různými dětskými motivy. Dětský pokoj tak můžete proměnit na africkou savanu se zvířátky či vesmír plný mimozemšťanů.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright © 2022 - created by Joomla4