Připadá vám, že už nemáte sílu na děti? Vyzkoušejte zázračné bylinky

kotvičník zemní

I matka je pouze člověk, a proto občas nastanou situace, kdy si řeknete, že už nemáte žádnou energii věnovat se naplno dětem, potažmo partnerovi. Jedná se o naprosto normální koloběh, se kterým však můžete něco dělat. Jestliže si připadáte bez energie, ať už po fyzické, nebo psychické stránce, není nic jednoduššího než sáhnout po exotické bylince. Věděli jste, že třeba maca kapsle vám dokážou zlepšit fyzickou a psychickou výkonnost, nebo dokonce prodloužit život?

Co je maca?

Maca je často označována za peruánskou modrou pilulku, ovšem bylinka má mnohem více blahodárných účinků na lidský organismus. Maca vám prodlouží život, zároveň bude mít pozitivní vliv na reprodukční schopnosti a hormonální rovnováhu. Co se druhů týče, existují hned tři. Sehnat se dají produkty, které jsou složené ze všech tří druhů, tudíž se vám dostane od každého něco.

Jaké další bylinky můžete užívat?

Přímo na energii jsou určeny i další bylinky, jako je například guarana. Dodá vám do těla mnohem více energie než káva, podpoří správnou funkci imunitního systému, trávení a hubnutí. Stejně jako maca, tak i guarana zvyšuje libido, dále také tlumí migrény, mírní stres a pomůže vaší paměti.

Hormony a libido v rovnováze zajistí kotvičník zemní, z něhož se zpracovávají nať i plody. Kotvičník vyvažuje hladinu mužských a ženských hormonů, potlačí pocity únavy a zbaví vás i problémů s nespavostí. Konečně se ráno probudíte vyspaná, s dobrou náladou a hlavně energií, kterou pro celodenní fungování s dětmi potřebujete.

Jestliže hledáte internetový obchod, v němž byste mohla zázračné bylinky zakoupit, není nic jednoduššího než se podívat do produktového portfolia e-shopu EXOTIC HERBS. Seženete zde vskutku kvalitní produkty z nejrůznějších exotických rostlin.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright © 2022 - created by Joomla4