Jak vybrat školní batoh? Nemusí vás vyjít na tisíce korun

kvalitní školní batohy

Na začátku školního roku mnoho rodičů přemýšlí o výběru bezpečného a multifunkčního batohu pro své dítě. Nový školní batoh vás nemusí vyjít na tisíce korun, když víte jak na to. 

Jak vybrat školní batoh?

Batoh je univerzálním prvkem šatníku nejen studenta, nebo školáka. Může být nepostradatelný při dlouhých cestách a výletech, často je výhodnější než kabelka, bude také ideální pro víkendové pobyty nebo jednoduše pro větší nákupy. Studentský batoh na notebook je také důležitý pro mnoho obchodníků, kteří neustále cestují, např. leteckou dopravou, a potřebují malé a pohodlné zavazadlo. 

Komfort a bezpečnost páteře jsou dvě nejdůležitější výhody, které by měly charakterizovat kvalitní studentské batohy. To zajišťuje dobrý design batohu, nastavitelné popruhy a správné obložení zadní stěny, které zajistí pohodlí pro záda. Neméně důležitá je také jeho trvanlivost a snadné čištění - používáme ho nejméně 5× týdně, často přichází do styku s podlahou, často také s vodou zevnitř, což má vliv na jeho rychlejší opotřebení. 

Kolik kvalitní studentské batohy stojí?

Kvalitní studentský batoh na notebook vás nemusí stát tisíce. Kvalitní školní batohy jsou pohodlné, vyrobené z nejkvalitnějšího materiálu, odolné a snadno se čistí. Vybírejte prostorné modely, které mají speciální kapsy na tablet nebo notebook, kapsy na zip pro bezpečné přenášení věcí. Chcete-li ušetřit vybírejte si kvalitní studentský batoh bez brandu. Jsou stejně kvalitní jako luxusní značkové batohy, přesto vás vyjdou jen na pár korun. 

U batohu by vás měla zajímat nejen cena, ale také jeho objem. Studentský batoh musí pojmout učebnice, svačinu, přezůvky a další potřebné věci. Zaměřte se proto také na hmotnost samotného batohu. Čím je lehčí, tím lépe se bude nosit naplněný. 

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright © 2022 - created by Joomla4