Čeká vás oslava narozenin? Překvapte okolí těmito věcmi.

  • Jan Tlustý
  • Zábava

Barevné balónky

Konečně se můžeme setkat s rodinou ve větším počtu a je možné, že se vám nashromáždily narozeniny, které nebylo možné během karantény důkladně oslavit. Pomůžeme vám vymyslet detaily, které nejen usnadní vaši přípravu, ale zároveň oslní vaše hosty.

Dorty a dezerty

Nechte si dovézt mražené dorty a dezerty domů den před oslavou a budete připraveni s těmi nejlepšími luxusními sladkostmi, které budou chutnat skvěle a oslňovat na fotografiích.

Příprava nápojů předem

V teplejších měsících všichni ocení dostatečné množství ledu, tak s tím počítejte předem a udělejte si místo na mrazáku a den předem naplňte NĚKOLIK tvořítek na led. Pokud budou na oslavě děti, led bude mizet rychleji, než si myslíte.

Připravte zábavu pro každou věkovou kategorii

Nenuťte děti sedět mezi dospělými a nudit se, nechte je užít si oslavu po svém! Hlavní je vědět, kolik dětí přijde a jestli mají dobré vztahy, těžko si bude batole hrát s devítiletým chlapcem. Pokud se nebudou děti znát, nebo jich bude málo, požádejte rodiče, aby si děti vzali svojí zábavu s sebou a vy jim můžete dopřát koutek, ve kterém si mohou pohodlně hrát a odpočinout.
Občas je takový koutek třeba i pro dospělé, tak nechte například podkresovou hudbu v jednom pokoji, který bude klidnější a bude pro lidi, kteří si potřebují oddechnout od velkého davu.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright © 2022 - created by Joomla4