Zimní dovolená v Bílých Karpatech: tipy co vzít s sebou

  • Jan Tlustý
  • Zábava

rodinná dovolená v bílích karpatech

Chystáte se na dovolenou po Vánocích na lyžování a krásnou přírodu? Poradíme vám, co byste neměli zapomenout doma. Penzion v Bílých Karpatech v kombinaci s naším seznamem věcí jistí krásnou dovolenou

Kniha/Čtečka e-knih

Knihy mají skvělou vlastnost, že umí zastavit čas. Umí vás přenést do jiného světa, a podnítit pohodlnou atmosféru na dovolené.

V zimě na Moravě, kde je všude bílá sněhová pokrývka, v teplé vaně s teplým nápojem, nebo sklenkou vína v místě, které nebudete muset po týdnu uklízet? Tak si my představujeme dovolenou. Doporučujeme vám zaměřit se na lehkou literaturu, ne horor, nebo knihu o sebezlepšování.

 

Více párů teplého spodního prádla. 

Pokud máte možnost, je vhodné si vzít s sebou pro sport vzít více párů ponožek, spodních vrstev a všeho, než plánujete, abyste nebyli ve stresu, že vám nestihlo uschnout čerstvě vyprané funkční prádlo a omezilo vás v užívání si času na dovolené.

 

Něco elegantnějšího

Aspoň jeden elegantní set oblečení, který je zároveň teplý může přijít vhod. Nikdy nevíte, koho potkáte, jaká akce bude v okolí, nebo kdo vám zavolá, že je ve vedlejším městě a jestli nechcete na jejich večírek. Stačí vzít jedny tmavé džíny mezi všechny oteplováky a svetr, který není 5 let starý.

 

Mast na bolest

Nejhorší co se vám může stát na dovolené na lyžích/snowboardu, je úraz. V horším případě musíte do nemocnice a ukončit dovolenou dřív, ale v případě drobného pádu a pár výronů, je dobrý nápad úraz nahřát, promasírovat a namazat mastí na bolest, aby vás neomezoval v prožívání dovolené.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright © 2022 - created by Joomla4