Co koupit své dceři, neteři, sestře?

Malá Holčička, Květy, Louka, Dítě, Štěstí, Dětství

Tento stručný manuál vám pomůže rychle zjistit, jakým směrem se vydat pro hledání inspirace pro skutečně jedinečný a oceňovaný dárek. Nezáleží na tom, jestli obdarovaná chodí do školky, nebo na univerzitu nabízíme tipy na dárky pro každou věkovou kategorii.

Pro batolící-se princeznu


Vždy je vhodné se domluvit s rodičem, jestli je něco, čeho má princezna příliš mnoho, nebo co pořizují oni, abyste se nesetkali s tím, že dáte něco stejného jako ostatní.
Většinou dělají v tomto věku radost hračky. Od nového míče v oblíbené barvě, po plyšáka, nebo třeba poučnou knížku pro děti na čtení před spaním. Pokud chcete dodat dárku osobní nádech, namluvte jednotlivé pohádky osobně na svůj telefon a předat je rodičům na flash disku, CD, nebo jiném typu přehrávače. Ujistěte se ale, že budou mít na čem si to přehrát bez problémů.

Slečna na prvním stupni


Škola je velmi důležitá pro takovou slečnu a s tím také tvoření přátel. Pokud se slečna ráda hezky obléká, sada barevných čelenek do vlasů, nebo sponek a gumiček je nutností. Velmi pěkný by byl také první skutečný šperk, který není z plastu. Co takhle řetízek se srdcem jako přívěsek?

Téměr dospělá dáma


To bude složitější, ale nejvíc asi ocení, když se jí zeptáte, co by skutečně chtěla. Dejte jí při tom hlavně cenový limit a ať si vybere několik možností co chce stejně a vy jí jednou z nich překvapíte.

Mladá dospělá


Promluvte si o zážitku, který by s vámi chtěla prožít a zaplaťte ho.

Paní


Přineste milý úsměv a její oblíbené jídlo.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright © 2022 - created by Joomla4